منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اخبار برگزیده
اسلاید
اطلاعیه
تحصیلات تکمیلی
تصویر پایین
جستجو
دسترسی سریع
سایت مراکز و واحدها
سایت های مفید
موفقیت ها
ویژه
هدر
همايش
ورود
اخبار برگزیده
 

ارائه طرح توليد قطره آهن با قابليت هاي جديد از سوي دو دانشجوي دانشگاه پيام نور شيراز، مقام دوم جشنواره انديشمندان و دانشمندان جوان ايران را به دنبال داشت.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، سارا احراري دانشجوي رشته زيست شناسي و پرستو زارع دانشجوي رشته مهندسي عمران در قالب يك تيم با ارائه طرح '' قطره آهن بدون طعم و سياه كردن دندان '' موفق به كسب رتبه دوم استارت آپ ويكند دومين جشنواره انديشمندان و دانشمندان جوان شدند.
دومين جشنواره انديشمندان و دانشمندان با هدف رونق فرصت هاي ايده پردازي و نوآوري در زمينه هاي مختلف علوم پايه و نيز خلق فناوري هاي نوين و كاربردي در تاريخ هفتم آذرماه 97 در تالار علامه اميني دانشگاه تهران برگزار شد.
از ميان صاحبان ۵۷۰ ايده جهت حضور در اين جشنواره ۴۵ ايده وارد مرحله داوري كسب و كار در پارك علم و فناوري دانشگاه تهران شد كه درنهايت ۶ ايده به عنوان برگزيده نهايي و ۴ ايده به عنوان شايسته تقدير انتخاب شدند.
اين جشنواره با همكاري بنياد نيكوكاري جميلي و صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران كشور با حضور وزير علوم،تحقيقات و فناوري ،وزير ورزش و جوانان ،رئيس دانشگاه تهران و اساتيد مطرح كشوري برگزار شد.
اين جشنواره در حوزه علوم پايه و در پنج بخش شيمي، فيزيك، علوم زيستي، رياضي، آمار و علوم كامپيوتر، زيست شناسي و باهدف رونق بخشيدن به فضاي ابتكار و انگيزه بخشيدن به جوانان و شناسايي ايده هاي نو و برگزيده به منظور رسيدن به محصولي دانش بنيان و تكميل چرخه نوآوري و تبديل دارايي هاي فكري به ثروت برنامه ريزي و اجرا شده است
.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر