منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اخبار برگزیده
اسلاید
اطلاعیه
تحصیلات تکمیلی
تصویر پایین
جستجو
دسترسی سریع
سایت مراکز و واحدها
سایت های مفید
موفقیت ها
ویژه
هدر
همايش
ورود
اخبار برگزیده
 

دکتر زمانی با اشاره به شبکه گسترده متخصصانی که در دانشگاه پیام نور در قالب اعضای علمی و دانشجویان وجود دارد، گفت؛ این دانشگاه آمادگی خود را جهت رفع مسائل و چالش های کشور اعلام می کند. رئیس دانشگاه پیام نور در دیدار با استاندار فارس با اشاره به رویکردهای جدید این دانشگاه در زمینه کارآفرینی افزود: این دانشگاه در طول یک سال گذشته با ایجاد مراکز نوآوری در ۱۰ استان به طور جدی در حوزه نوآوری ورود کرده است.
دکتر زمانی دیپلماسی علمی را یکی از برنامه های مهم دانشگاه خواند و گفت: دانشگاه پیام نور با گستردگی در داخل و خارج از کشور از ظرفیت ها و زیرساخت های لازم برای گسترش مرزهای دانش و جذب دانشجویان علاقه مند در دیگر کشورها برخوردار است.
وی با اشاره به شیوه های آموزشی منحصر به فرد در این دانشگاه افزود: شیوه آموزش محور و از راه دور دانشگاه پیام نور این امکان را فراهم کرده تا بتوانیم آموزش یکنواخت و با کیفیت را در داخل و خارج از کشور داشته باشیم و تفاوتی در کیفیت آموزشی و شیوه ی آزمون در پایتخت با دورافتاده ترین مرکز یا واحد دانشگاه در نقاط مرزی نیست.
استاندار فارس در دیدار با رءیس دانشگاه پیام نور:همسان سازی اموزش در دانشگاه پیام نور قابل تقدیر است/واگذاری برخی از چالش های استان به دانشگاه پیام نور
استاندار فارس نیز در دیدار با رءیس دانشگاه پیام نور با اشاره به ظرفیت عظیم در دانشگاه ها و مراکز علمی گفت :در این راستا ما چالش های استان را به متخصصان دانشگاهی از جمله دانشگاه پیام نور واگذار کرده ایم.
تبادار افزود:دانشگاه پیام نور همسان سازی آموزشی را به جد پیگیری کرده و با ایجاد مراکز و واحد در اقسی نقاط کشور حضور فعال دانشجویان را در امر آموزش فراهم کرده است.
وی با تاکید بر اینکه مبانی اصلی دانشگاه، حرکت به سمت دانشگاه های کارآفرین شده گفت: بسیار خرسندیم که دانشگاه پیام نور هم در عرصه علم و عمل و کارآفرینی ورود موثری داشته است.
استاندار فارس گفت:آنچه امروز نیاز جامعه است، حرفه کارآفرینی است، و با توجه به پتانسیل استان در حوزه گردشگری، علاقه مندم در دانشگاه پیام در خصوص راه اندازی این رشته پیش قدم و پیشگام باشم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر