زیرپورتال استان فارس
منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اخبار برگزیده
اسلاید
اطلاعیه
تحصیلات تکمیلی
تصویر پایین
جستجو
دسترسی سریع
سایت مراکز و واحدها
سایت های مفید
موفقیت ها
ویژه
هدر
همايش
ورود كاربران
اخبار برگزیده
 
برگزاری جشن خانوادگی "فجر انقلاب" از سوی دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور استان فارس  
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و به همت دفتر نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان فارس ، جشن بزرگ خانوادگی "فجر انقلاب" با حضور خانواده های اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور ستاد استان و مرکز شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور شیراز در این مراسم دکتر عبدالرسول قرائتی رییس دانشگاه پیام نور استان فارس ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی حفظ استقلال و همچنین بصیرت و آگاهی مردم است و وظیفه ما شکر گذاری از نعمت جمهوری اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی یک نعمت الهی است ، افزود : باید به نسل های جدید که دوران قبل از انقلاب را درک نکرده اند ، ظلم و جور و استبداد رژیم شاهنشاهی را یادآوری کرد تا بدانند این آرامش و امنیت امروز مرهون خون پاک شهیدان و فداکاری ملت شریف ایران اسلامی است.
قرائتی گفت :دانشگاهیان پیام نور استان فارس با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن 95 یکبار دیگر با آرمان‌های امام خمینی (ره)، شهدای انقلاب و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی پیمانی دوباره می‌بندد.
حجت الاسلام والمسلمین حافظ ثابت مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان فارس ضمن تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمای 22 بهمن افزود: تبیین دستاوردهای عظیم و ارزشمند انقلاب اسلامی به نسل امروز جامعه از ارزش و اهمیت ویژه‎ای برخوردار است.
وی افزود: انقلاب اسلامی زمینه‌ای شد تا بسیاری از ملت‌های جهان دریابند که با تمسک به اندیشه‌های ناب اسلامی و تکیه بر ایمان و قدرت مردم، می‌توان در برابر ظلم و ستم مستکبران جهان ایستادگی کرد.
حجت الاسلام والمسلمین حافظ ثابت با توجه به اقدامات و اظهارات رئیس‌جمهور جدید آمریکا گفت: ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی در روز ۲۲ بهمن 95 پاسخ دندان شکنی به اقدامات و تهدیدات دولت آمریکا خواهند داد.
ارائه بسته فرهنگی به میهمانان فجر انقلاب، اجرای زنده سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و آهنگ های انقلابی توسط گروه رزم نوازان سپاه فجر استان، اجرای موسیقی سنتی عندلیب، اجرای برنامه تئاتر طنز،برگزاری مسابقه های متنوع فرهنگی وقرعه کشی و اهداء جوایز از دیگر بخشهای این مراسم بود. 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما