زیرپورتال استان فارس
منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اخبار برگزیده
اسلاید
اطلاعیه
تحصیلات تکمیلی
تصویر پایین
جستجو
دسترسی سریع
سایت مراکز و واحدها
سایت های مفید
موفقیت ها
ویژه
هدر
همايش
ورود كاربران
اخبار برگزیده
 
تجلیل از 40 دانشجوی برتر ومقام آور دانشگاه پیام نور شهرهای فارس در جشن انقلاب  

تجلیل از 40 دانشجوی برتر ومقام آور دانشگاه پیام نور شهرهای فارس در جشن انقلاب
جشن بزرگ انقلاب در دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس، درجشن بزرگ انقلاب که با حضور گسترده دانشجویان،اساتید وکارکنان دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شده بود، از 40 دانشجوی برتر ومقام آور دانشگاه پیام نور مراکز وواحدهای استان فارس تجلیل شد.
دراین مراسم دکتر قرائتی رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس، با تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهارداشت: وظیفه امروز همه ما حفظ دستاوردهای انقلاب است چرا که انقلاب به سادگی به دست نیامده است.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران، نقطه عطف در تاریخ کشور ما بود چرا که نظام 2500ساله ستمشاهی را سرنگون کرد و نظام مقدس جمهوری اسلامی را جایگزین آن نمود.
وی اضافه کرد: در طول 37سال از عمر انقلاب ،تجربیات بسیار خوبی کسب شده و موانع متعددی نیز از سد راه انقلاب برداشته شده است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس، آینده را متعلق به جوانان دانست و یادآور شد: وظیفه ما است که امکانات را فراهم کنیم تا جوانان بتوانند ضمن قبول مسئولیت های مهم ، جنبش نرم افزاری را نیز به مرحله اجرا درآورند. چرا که جنبش نرم افزاری می تواند به ما قدرت دهد، نظام اسلامی ما را سرپا نگه دارد و از دسیسه های دشمن پیشگیری کند.
دکتر قرائتی در ادامه سخنان خود درباره دانشگاه پیام نور نیز گفت: دانشگاه پیام نور دانشگاهی منحصر به فرد است. اگر صحبت از اقتصاد مقاومتی می کنیم. دانشگاه پیام نور به عنوان الگو و سمبل اقتصاد مقاومتی است.
وی از مسئولین خواست تا به دانشگاه پیام نور توجه بیشتری کنند، چرا که این دانشگاه کمترین هزینه را برای دولت داشته و در عین حال بالاترین راندمان دارد.شهریه این دانشگاه نیز بسیار کمتر از سایر دانشگاه های شهریه بگیر است.
رئیس دانشگاه پیام نور فارس، ارتقای کیفیت،ماموریت گرایی و کارآفرینی را سه ماموریت اصلی دانشگاه پیام نورذکر کرد و خاطرنشان ساخت: دانشگاه پیام نور، در مسیر اصلی خود قرار گرفته و کیفیت آموزشی خود را بالا برده و اکنون کارافرینی را نیز با جدیت در دستور کار قرارداده است.
دکتر قرائتی با اشاره به تجلیل از مقام داران کشوری در این نشست اظهار داشت: تجلیل از دانشجویان مقام دار باید هرساله ادامه یابد.
وی با اشاره به قرارگرفتن دانشگاه پیام نور در بین 10 دانشگاه برتر کشور اظهار داشت : در آزمون وکالت و قضاوت امسال ، تعداد زیادی از پذیرفته شدگان از بین فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور بوده اند که این امر نشان دهنده سطح بالای علمی فارغ التحصیلان این دانشگاه است.
دکتر قاسم فروزانی رییس دانشگاه پیام نور شیراز نیز درادامه این نشست با اشاره به عوامل پیروزی انقلاب اسلامی، اظهارداشت: باید در کشور وحدت کاملی داشته باشیم و به دنبال زیرسوال بردن همدیگر نرویم.
وی افزود: امروز عده ای شمشیر را از رو بسته اند و برجام را زیر سوال می برند در حالی که برجام نتایج خیلی خوبی برای کشور ما داشت از جمله اینکه مشکل صادرات نفت را حل کرد و ورود دارو را تسهیل نمود.
وی خاطرنشان کرد: اگر امروز به سادگی می توانند تحریم ها را علیه ما اضافه کنند، به خاطر این است که نتوانسته ایم با کشورهای دیگر تعامل خوبی داشته باشیم.
گفتنی است در ادامه این مراسم از40 نفر از دانشجویان مقام دار دانشگاه پیام نور مراکز وواحدهای فارس تجلیل شد.
این دانشجویان از جمله دانشجویان موفق به کسب مقام های برتر در جشنواره های کشوری قرآن کریم، جشنواره حرکت و مسابقات ورزشی می باشند.
اسامی این دانشجویان به شرح زیر می باشد 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما