اخبار و اطلاعیه ها
1397/2/25 سه‌شنبه
تفاهم نامه همکاری بین هیئت ورزشهای همگانی با دانشگاه پیام نورمنعقد می شود

.


توسعه ورزشهای همگانی ویژه دانشجویان وکارکنان دانشگاه پیام نورشهرهای فارس
در راستای ارتقای سطح سلامت،نشاط و شادابی جامعه و گسترش فرهنگ ورزش های همگانی، تفاهم نامه همکاری بین هیئت ورزش های همگانی با دانشگاه پیام نور استان فارس منعقد می شود.
رئیس ورزشهای همگانی استان فارس و رئیس دانشگاه پیام نور استان در جلسه مشترک، بر توسعه همکاری های دوجانبه در راستای تبیین فرهنگ ورزشهای همگانی تاکید کردند.
بنابرگزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس،دراین نشست دکتر قرائتی رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس در سخنانی با بیان اینکه هم اکنون 40 مرکز وواحد دانشگاه پیام نوردر سطح استان فعالیت دارند،اظهارداشت: برای توسعه ورزشهای همگانی در دانشگاه پیام نور شهرهای فارس آمادگی لازم را داریم.
دکتر قرائتی افزود: در مراکز وواحدهای دانشگاه پیام نور، 16 سالن ورزشی وجود دارد که 8 سالن به بهره داری کامل رسیده و 8 سالن دیگر در مراحل راه اندازی و احداث است.
وی با اشاره به اهمیت ورزشهای همگانی، خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور برای توسعه این ورزشها در بخشهای دانشجویی،اساتید و کارکنان اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
وی همچنین برای برگزاری دوره های مشترک آموزشی و مربیگری در این دانشگاه اعلام آمادگی کرد.
سیروس پاک فطرت رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان فارس نیز دراین نشست با بیان اینکه منظور از ورزشهای همگانی فقط پیاده روی نیست، اظهارداشت: در حوزه ورزشهای همگانی 30 رشته مختلف درسطح استان به فعالیت مشغولند.
وی اضافه کرد:استان فارس در بخش ورزشهای همگانی یکی از استانهای برتر کشور است به نحوی که رتبه فارس از 16در چند سال گذشته به رتبه 3 در سال 1395 و رتبه های اول و دوم در سال جاری ارتقا یافته است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، ایران را جزو 10کشور چاق دنیا ذکر کرد و دراین خصوص اظهارداشت: در حال حاضر 25میلیون نفر در کشورمان اضافه وزن دارند.
پاک فطرت اظهارامیدواری کرد با توسعه ورزشهای همگانی، ورزش در سبد روزمره مردم قرار گیرد.
وی برای گسترش همکاری ها با دانشگاه پیام نور در زمینه توسعه و ترویج ورزش همگانی اعلام آمادگی کرد.
گفتنی است دراین نشست مقرر شد کمیته مشترک دانشگاه پیام نور و هیئت ورزشهای همگانی تشکیل و تفاهم نامه مشترک تدوین و تایید شود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر