اطلاع رسانی
1397/5/2 سه‌شنبه
دانشجوی پیام نور قهرمان تکواندو المپیاد دانشجویان کشور در شیراز شد

.

در اولین روز برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های کشور در شیراز، 2 دانشجوی پیام نور البرز به مقام های اول و سوم در رشته تکواندو دست یافتند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، سرپرست مسابقات تکواندو دختران دانشجوی کشور گفت: در روز اول، ورزشکاران برتر 4 رده وزنی معرفی شدند.
مرجان طاهری افزود: در وزن منفی 46 کیلوگرم فاطمه آقابیگلو از دانشگاه پیام نور البرز و آتوسا زهرابی از دانشگاه الزهرا اول و دوم شدند و مهدیه رضایی از دانشگاه تبریز و فرنازالسادات رباط جزی از دانشگاه شهید چمران اهواز به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.
وی ادامه داد: در وزن منفی 53 کیلوگرم فرناز امینی از دانشگاه علم و صنعت مقام اول، نازیلا پرنیا از دانشگاه تبریز مقام دوم و مرضیه پالیزوان از دانشگاه اراک و رقیه بهرامی از دانشگاه یزد به طور مشترک مقام سوم را به خود اختصاص دادند.
سرپرست مسابقات تکواندو دختران دانشجوی کشور گفت: همچنین در وزن منفی 62 پریسا ادراکی از دانشگاه شهید مدنی آذربایجان مقام اول را به دست آورد، افسانه میرزایی از دانشگاه ارومیه دوم شد و پونه فرجی از دانشگاه تهران و فاطمه قانع پیر کلاچاهی از دانشگاه گیلان به طور مشترک در جایگاه سوم ایستادند.
وی گفت: در وزن منفی 73 کیلوگرم مریم حقانی از دانشگاه فردوسی مشهد و مریم آقابابایی از دانشگاه اصفهان اول و دوم شدند و مهدیه علاالهی از دانشگاه پیام نور البرز و احلام حیدری آل کثیر از دانشگاه شهید چمران اهواز سوم مشترک شدند.
وی گفت: در پایان مسابقات نفرات برتر مشخص می شوند و به عضویت تیم ملی دانشجویی در می آیند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر