كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
بازديدها
ورود
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
1399/8/10 شنبه مراحل و دستورالعمل ثبت نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد سراسری دستورالعمل ثبت نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد سراسری در مراکز  دانشگاه پیام نور فارس

ثبت نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان از تاریخ 10/8/99 لغایت 18/8/99 خواهد بود.
روند ثبت نام به شرح ذیل است:
1- ثبت نام کلیه پذیرفته‌شدگان این دوره برای نیمسال اول 1400-1399 و به صورت غیرحضوری بوده و پذیرفته‌شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سامانه گلستان به آدرس: http://reg.pnu.ac.ir  از نحوه نام نویسی آگاهی یابند.
2-پذیرفته‌شدگان پس از ورود به سامانه در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه (در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می‌گردد) وارد سامانه آموزشی گلستان شوند.
3-پذیرفته‌شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالب jpg یا jpeg و با حجم هر فایل حداکثر 250 کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیرحضوری بارگذاری نمایند.
-تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه
-تصویر کارت ملی (پشت و رو)
-عکس رنگی با زمینه روشن بدون کلاه و عینک
-مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)
-تصویر مدرک کارشناسی (برای مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک کاردانی نیز ارائه گردد).
-تصویر فرم تکمیل شده تعهد اصالت مدارک بارگذاری شده

4- پس از تکمیل ثبت‌نام و بارگذاری مدارک توسط پذیرفته شده لازم است کارشناس آموزش مرکز/ واحد حداکثر ظرف دو روز کاری نسبت به بررسی کامل مدارک بارگذاری شده و تایید/ عدم تایید ثبت نام دانشجو در سامانه آموزشی گلستان اقدام نماید و پس از تایید کارشناس امکان اخذ شماره دانشجویی/ واریز شهریه و انتخاب واحد دانشجو فراهم می‌شود.
6-انتخاب واحد دانشجویان از تاریخ 11/8/99 لغایت 19/8/99 خواهد بود.
7--پذیرفته‌شدگان لازم است حداکثر تا تاریخ 30/07/99 در مقطع قبل فارغ‌التحصیل شوند. برای آگاهی از سایر شرایط به «بند 3 دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور» مراجعه شود.
8---طبق «پیوست شماره 3» آیین‌نامه آموزشی کارشناسی ارشد مصوب 11/11/94شورای دانشگاه، پذیرفته‌شدگانی که درس‌های گذرانده در دوره‌های کارشناسی ارشد دارند و متقاضی تطبیق واحد هستند حداکثر تا پایان اولین نیمسال تحصیلی بعد از پذیرش باید کارنامه ریزنمرات تایید شده درس‌هایی را که تقاضای معادلسازی آن‌ها را داده‌اند به آموزش مرکز/ واحد ارائه نمایند
9- پذیرفته‌شدگانی که درس‌های جبرانی (اعلام شده توسط گروه آموزشی) مربوط را در دوره کارشناسی نگذرانده‌اند موظف به انتخاب دروس جبرانی در اولین نیمسال تحصیلی ممکن می‌باشند.
10--داوطلبانی که با استفاده از سهمیه رزمندگان و یا ایثارگران پذیرفته شده‌اند در زمان ثبت نام نیازی به ارائه تاییدیه سهمیه ثبت نامی از سوی ارگان ذی‌ربط ندارند و ملاک تایید سهمیه آنان همان عنوان سهمیه درج شده در فایل قبولی دانشگاه می‌باشد.
11-- اتباع غیرایرانی پذیرفته شده مطابق «بند 5 دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور» باید شرایط و ضوابط درج شده در صفحه های 3و4 دفترچه راهنمای شماره 1سال 99 را کسب نمایند. پذیرفته شدگان غیر ایرانی می بایست جهت اخذ ویزای تحصیلی پس از ثبت نام غیرحضوری به مرکز/ واحد مراجعه تا به مراجع ذیصلاح معرفی شوند.


مراحل ثبت نام به شرح زیر می باشد

كليه پذيرفته شدگان ميبايست از تاريخ 99/8/10الي 99/8/18جهت پذيرش غير حضوري به سيستم مراجعه نمايند.
 
خلاصه مراحل پذيرش :  

 تكميل مشخصات و ارسال مدارك و دريافت "گزارش260"

1- كليه پذيرفته شدگان ميبايست با شناسه كاربري و گذرواژه به شرح زير وارد سيستم شوند:

شناسه كاربريشماره داوطلبي r991و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج شناسه كاربري ثبت گردد.)
لازم به ذكر است در صورتيكه كد ملي شما در اطلاعات سنجش پر نشده باشد بايستي شماره شناسنامه خود را جهت ورود به سيستم وارد نماييد.

مثال : شناسه كاربري: r991125623
گذرواژه: 0061111111
*درصورتيكه با شناسنامه ويا كدملي موفق به ورود به سيستم نشده ايد شماره داوطلبي خود را در گذروازه وارد نماييد.

2- از طريق مسيرزير نسبت به تكميل اطلاعات و همچنين ارسال مدارك لازم اقدام نمائيد.
آموزش==> دانشجو==> پذيرش غيرحضوري==> "پذيرش غير حضوري دانشجويان جديدالورود"
تذكر1: حجم هر تصوير حداكثر 250كيلوبايت و ترجيحا فرمت آن jpg يا jpeg باشد.

3-بعد از تكميل مراحل و پذيرش شما از مركز مي توانيدبا  شناسه كاربري : شماره دانشجويي، گذرواژه: شماره شناسنامه  جهت ثبت نام و انتخاب واحد از تاريخ 99/8/11به سيستم مراجعه نماييد.
4- كليه دانشجويان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهريه ثابت ميباشند و در صورت عدم پرداخت، امكان انجام انتخاب واحد ايشان مقدور نخواهد بود. لذا قبل از انجام ثبت نام از يكي از روشهاي زير نسبت به پرداخت شهريه اقدام نماييد:

   4-1 دريافت گزارش 163 از مسير زير و پرداخت شهريه :
          منوي اصلي --> آموزش --> گزارش هاي آموزش --> شهريه --> ليست ها و آمارها-->  فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور
   4-2 پرداخت الكترونيكي شهريه از مسير زير :
     منوي اصلي --> آموزش --> شهريه --> پرداختهاي الكترونيكي دانشجو
5- پس از پرداخت شهريه از مسير زير نسبت به انجام مرحله انتخاب واحد اقدام نماييد:
ثبت نام ==> عمليات ثبت نام ==> "ثبت نام اصلي"

 
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر