اخبار برگزیده
1400/7/6 سه‌شنبه
جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ورودی مهر1400
زمان و جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ورودی مهر1400

.

ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور از 7 مهرماه 1400 آغاز و تا12 این ماه ادامه خواهد داشت.
 
 ضمن تبریک به کلیه پذیرفته شدگان گرامی، ثبت نام و انتخاب واحد شما دانشجوی گرامی از طریق سایت گلستان به آدرس: http://reg.pnu.ac.ir  انجام می شود.

⭕️مراحل ثبت نام و انتخاب واحد در دانشگاه پیام نور⭕️

⭕️⭕️ 1-انجام مراحل پذیرش غیر حضوری و بارگذاری مدارک و اخذ گزارش های غیر حضوری از سایت reg.pnu.ac.ir

⭕️الف: آماده کردن مدارک مورد نیاز ذیل جهت تشکیل پرونده :

1- 3قطعه عکس( 3*4 )

2- اصل و کپی شناسنامه ( تمام صفحات)

3-اصل و کپی کارت ملی ( پشت و رو)

4- اصل و کپی مدرک تحصیلی که شامل مدارک متوسطه دوره  دوم نظام (6-3-3) مدرک متوسطه و مدرک پیش دانشگاهی (پذیرفته شدگان نظام قدیم)
تبصره : دانشجویان که قبل از سال 98 مدرک دیپلم اخذ کرده اند و فاقد مدرک پیش دانشگاهی هستند قادر به تحصیل در دانشگاه پیام نور نمی باشند و در صورتی که مدرک سه ساله ( دیپلم کاردانش) دارند به جای مدرک پیش دانشگاهی ارایه مدرک کاردانی لازم می باشد و معادل سازی دروس گذرانده شده در دوره کاردانی برای این قبیل دانشجویان انجام نمی شود.
5- اصل ریز نمرات دیپلم و کپی

6- سیم کارت به نام دانشجو

7- کارت بانکی با رمز پویا

8-در خواست تاییدیه تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و کارنامه سه سال اخر از طریق سایت زیر
با توجه به اعلام مرکز سنجش و پايش کيفيت آموزش وزارت آموزش و پرورش، پذیرفته‌شدگان می‌بایست با مراجعه به سامانه « تاییدیه مدارک تحصیلی وزارت آموزش و پرورش» به آدرسhttps://emt.medu.ir   با انتخاب گزینه «سوابق فارغ‌التحصیلی» اقدام به درخواست ارسال کارنامه فارغ التحصیلی و گواهی محل¬های تحصیل دوره دوم متوسطه (سه سال آخر) به دانشگاه محل قبولی نمایند و پس از ثبت اطلاعات و پرداخت هزینه، کدپیگیری و تأییدیه پرداخت دریافت نمایند.
تبصره 1: برای فارغ‌التحصیلان شهریور سال 1395 و بعد از آن، نیازی به مراجعه حضوری به مدارس و مناطق آموزش و پرورش محل تحصیل خود نمی¬باشد.
تبصره 2: فارغ‌التحصیلان خرداد 1395 و قبل از آن (نظام‌های آموزشی سالی واحدی، ترمی واحدی 4 و 6 ساله متوسطه)، با کد پیگیری صادر شده از سامانه فوق، به همراه مدارک تحصیلی مورد نیاز برای ثبت‌نام که در این اطلاعیه درج شده به ادارات آموزش و پرورش محل فارغ‌التحصیل خود مراجعه، تا مسئول سنجش آموزش و پرورش منطقه پس از بررسی و تایید، مدرک تحصیلی را اسکن و در سامانه بارگذاری نمایند.

9-ارائه مدرک نظام وظیفه
تبصره: دانشجویان پسر که کارت پایان خدمت ندارند و از معافیت تحصیلی استفاده می کنند بعد از انجام ثبت نام و مشخص شدن تاریخ مراجعه حضوری با هماهنگی  کارشناس نظام وظیفه درخواست صدور معافیت تحصیلی نمایند.


⭕️ب: ثبت نام غیر حضوری و بارگذاری مدارک در سایت گلستان به آدرس: Reg.pnu.ac.ir 
1- وارد سایت گلستان به آدرس  Reg.pnu.ac.ir  با شناسه كاربري: شماره پرونده+C001 و گذرواژه : شماره ملی شوید  و از مسیر: (آموزش...دانشجو...پذیرش غیر حضوری...پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدید) مدارک مورد نظر را آپلود نمایید.
2- بعد از طی مراحل ثبت نام و اتمام پذيرش غيرحضوري، اقدام به چاپ فرم مشخصات کامل دانشجو، چاپ گواهي پذيرش غير حضوري دانشجو نمایید.

3-منتظر تایید آموزش دانشگاه باشید تا اطلاعات شما تایید گردد(تا 24 ساعت این روند زمان بر می باشد)
بعد از تایید اطلاعات ، با شماره دانشجویی (به عنوان نام کاربری)  و شماره شناسنامه به عنوان شناسه کاربری،  مجددا وارد سایت گلستان به آدرس : Reg.pnu.ac.ir  شده و با پرداخت شهریه ثابت  از قسمت (شهریه ... پرداخت الکترونیکی شهریه) می توانید دروس ترم اول را انتخاب واحد نمایید.

4- برای انتخاب واحد، کلیپ های تهیه شده  در پایین همین صفحه را مشاهده نمایید و از قسمت  (عملیات ثبت نام ....ثبت نام اصلی)  دروس خود را انتخاب نمایید.
 (دقت کنید چنانچه قصد میهمان شدن به شهر دلخواه خود دارید  باید قبل از انتخاب واحد درخواست خود را در سامانه گلستان قسمت نقل و انتقال به مراکز و واحدها ثبت نمایید )
5-در پایان عملیات ثبت نام از طریق منوی زیر  گزارش ثبت نام  را پرینت بگیرید و نزد خود نگه دارید .
(ثبت نام ... گزارشهای ثبت نام ... ثبت نام...گزارش نتیجه ثبت نام (ترمیم) دانشجو در طول ثبت نام)

6-در صورتی که تقاضای مهمانی به شهر دلخواه خود دارید بعد از دریافت شماره دانشجویی از طریق : (آموزش...دانشجو...درخواست ها...تقاضای انتقال و مهمان ...تقاضای انتقال بصورت مهمان در واحدها و مراکز داخلی)

7-منابع درسی و چارت هر دانشجو در سایت : fars.pnu.ac.ir در قسمت (دانشجو.....منابع درسی کارشناسی...دانشکده مورد نظر) قابل مشاهده می باشد.

8- کلاس های این ترم به صورت کاملا الکترونیکی و در سامانه vc.farspnu.ac.ir   برگزار می شود که یک هفته پس از ثبت نام وانتخاب واحد دانشجو امکان ورود دانشجویان جدید خواهد بود.

⭕️⭕️2-پذیرش حضوری :
بعد از انجام انتخاب واحد طبق برنامه زمانی که مرکز یا واحد محل پذیرش شما اعلام می نماید جهت تشکیل پرونده مدارک فوق را به صورت حضوری به آموزش تحویل نمایید.
 

     دانشجوی گرامی آخرین اخبار و اطلاعیه های علمی، آموزشی و فرهنگی در سایت دانشگاه پیام نوراستان فارس به آدرس: fars.pnu.ac.ir بارگذاری می گردد. لذا برای آگاهی از برنامه کلاسی ،منابع درسی، نرم افزارهای مورد نیاز آموزش الکترونیکی، خبر های آموزشی، لیک گروه های فضای مجازی مراکز و واحدها، تلفن های  همکاران بخش های مختلف دانشگاه و ... به این سایت مراجعه نمایید.

 همچنین کانال های اطلاع رسانی دانشگاه در اینستاگرام، تلگرام، سروش و آپارات به آدرس farspnu@   را دنبال نمایید تا از آخرین خبرهای دانشگاه و نیازمندی های آموزشی به صورت روزانه باخبر شوید.


برای مشاهده فایلهای راهنما کلیک کنید
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر