كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار برگزیده
اساتید و کارکنان
اسلاید
اطلاع رسانی
اطلاعیه ها
جستجو
دانشجو
دسترسی سریع
ساختار
سایت مراکز و واحدها
سایت های مفید
صفحه اصلی
فرهنگی و اجتماعی
کلاس الکترونیکی (جدید)*
مراکز و واحدها
وام دانشجویی
ویژه
هدر
همایش ها
ورود
ویژه
 

سی امین یونیورسیاد ورزشی دانشجویان جهان  12تا 23 تیر ماه سال 98 در کشور ایتالیا ( ناپل ) به عنوان بزرگترین اجتماع بزرگ ورزش دانشجویان برگزار می گردد.کاروان ورزشی دانشجویان کشورمان در رشته های والیبال ( پسران )  تیر اندازی با کمان ( دختران و پسران ) تکواندو( دختران و پسران ) جودو ( پسران ) و تیراندازی ( دختران و پسران ) در این رویداد بزرگ حضور خواهند داشت.

 جهت اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه فرمایید .  

https://www.universiade2019napoli.it/

 

 

 

 

 

 

 
 

    احتراماَ

بدون مهر برجسته فاقد اعتبار می باشد

 

 به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت­های علمی و افراد صاحب نام و هم­چنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور استان فارس اقدام به اعطای جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری (پدر گبه جهان)،  به نوارزش آفرینان و کارآفرینان برگزیده فعال در زمینه فرش و صنایع دستی با گرایش چوب، نموده است.علاقمندان (اعم از اعضای محترم هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه و اعضای خانواده آنها) مشروط بر اینکه متولد یا ساکن استان فارس باشند و یا دانش آموخته دانشگاه‌های استان فارس باشند می توانند تا قبل از پایان اردیبهشت ماه 1397 با مراجعه به سایت http://shiraz-feca.ir  در این فراخوان شرکت نمایند. پوستر اطلاع رسانی و فرم ارزشیابی آثار جهت اطلاع رسانی مقتضی به علاقمندان پیوست گردیده است.

یادآور می شود که در صورت احراز کلیه شرایط، به نفر اول هر یک از بخش های فرش و صنایع دستی: 1- نشان طلای برند علمی-معنوی منتخب برجسته کشوری، 2- لوح و دیپلم افتخار و 3- دو سکه تمام بهار آزادی اهدا خواهد شد.

 
 

 

 

نخستین جشنواره فرهنگی هنری نگارستان کتاب

جشنواره فرهنگی هنری نگارستان کتاب از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و به عنوان بخش جنبی بیست و چهارمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی برگزار می شود.دانشجویان و طلاب واجد شرایط می‌توانند با ارسال آثار خود با موضوع کتاب و کتاب‌خوانی در قالب عکس، نماهنگ ، فیلم‌های کوتاه صدثانیه‌ای، نمایشنامه و فیلم نامه در این جشنواره شرکت نمایند.

موضوعات

1-عکس) با فرمت  jpg (

2-نماهنگ ) با فرمت mp4  (

3- فیلم کوتاه صد ثانیه‌ای) با فرمتmp4(

4- نمایشنامه

5- فیلم نامه 

مراحل ثبت نام و ارسال آثار

-مراجعه به  پایگاه اطلاع رسانی www.isba.ir   و ثبت نام

-ارسال آثار ازطریق تلگرام به شماره 09304081229

مهلت ثبت نام و ارسال آثار

31شهریورماه 1396 

نشانی دبیرخانه:  تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری،پلاک72، سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی            تلفن:   66952727                       نمابر:     66971184  

مولفان و مترجمانی می توانند در این جشنواره شرکت کنند که طی سال های 1394و 1395 آثار خود را به چاپ رسانده و در این مدت در یکی از دانشگاه ها یا حوزه های علمیه سراسر کشور در کلیه مقاطع تحصیلی اشتغال به تحصیل داشته باشند.

این جشنواره در سه بخش اصلی، ویژه و جنبی برگزار خواهد شد. بخش اصلی این جشنواره شامل شش گروه علوم انسانی ( شامل شاخه های دین و فلسفه، زبان و ادبیات، روان شناسی، حقوق و علوم سیاسی، تاریخ، مدیریت و اقتصاد، علوم اجتماعی، تربیت بدنی و .......)، گروه علوم پایه (شامل شاخه های فیزیک، شیمی، زیست شناسی، زمین شناسی، ریاضی و...)، گروه فنی و مهندسی (شامل شاخه های کامپیوتر، الکترونیک، عمران، مکانیک، صنایع و... )، گروه کشاورزی  و منابع طبیعی (شامل شاخه های منابع طبیعی:زراعت، صنایع چوب، باغبانی و دامپروری و....)، گروه علوم پزشکی و دامپزشکی ( شامل شاخه های پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی، پرستاری، مامایی و ...) و گروه هنر و معماری (شامل شاخه های معماری، نقاشی، موسیقی، عکاسی و ....) می باشد.

بخش ویژه نیز شامل موضوعات، اقتصاد مقاومتی تولید - اشتغال (شعارسال 96)، فضای مجازی، گردشگری، تجاری سازی دانش و فناوری های نوین، فرهنگ عمومی و آسیب های اجتماعی و مطالعات میان رشته ای قرآن کریم است.

همچنین بخش جنبی این جشنواره با عنوان "نگارستان کتاب" به عکس، نماهنگ ، فیلم‌های کوتاه صدثانیه‌ای، نمایشنامه و فیلم نامه و داستان کوتاه مرتبط با کتاب و کتابخوانی اختصاص دارد. فیلم و نماهنگ باید با فرمت mp4 و عکس نیز با فرمت jpg ارسال شود.

لازم به ذکر است، آثار  مربوط به بخش جنبی نگارستان کتاب نیز بایستی پس از ثبت نام و تکمیل فرم الکترونیکی از طریق تلگرام به شماره 09304081229 به نام سازمان انتشارات جهاددانشگاهی ارسال گردد، ضمن اینکه در بخش جنبی تنها افرادی می‌توانند شرکت کنند که در حال حاضر دانشجو یا طلبه باشند. ضمنا فایل های ارسالی برای بخش جنبی باید به همراه کد رهگیری ثبت نام و نام و نام خانوادگی شرکت کننده ارسال شود.

به علاوه در کنار بیست و چهارمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی، سومین دوره کتاب سال دانشجویان فارسی نویس نیز برگزار می شود. این جایزه ویژه دانشجویان خارجی است که کتاب خود را به زبان فارسی به چاپ رسانده باشند، به علاوه دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در خارج از کشور که در مدت تحصیل کتابی را به زبان فارسی منتشر کرده اند می توانند در این بخش شرکت کنند.

گفتنی است کتاب‌های الکترونیکی که برای جشنواره ارسال می‌شود باید دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و برچسب هولوگرام مربوطه باشند.

افراد واجد شرایط پس از ثبت نام و تکمیل فرم الکترونیکی می‌بایست دو نسخه از اثر خود را به دبیرخانه این جشنواره به آدرس تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخررازی، خیابان ژاندارمری شرقی، پلاک 72، سازمان انتشارات جهاددانشگاهی ارسال نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 66952727و 66971184 تماس حاصل نمایند.

 گفتنی است، مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان این جشنواره همزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی برگزار خواهد شد.

 

 
 

اداره فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان فارس موفق به برگزاری و ثبت بیشترین تعداد کرسی های آزاداندیشی در سال 1393 در سامانه کرسی های آزاداندیشی دانشگاه پیام نور در بین سایر مراکز استانی دانشگاه های پیام نور کشور گردید

 
 چهار فرزند یک خانواده در دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ مشغول به تحصیل می باشند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ ، چهار فرزند یک خانواده در دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ مشغول به تحصیل می باشند.

آقایان و خانم ها اسماعیل ، عارف ، زهرا و طاهره فرزندان محمد ابراهیم دهقان ششده چهار فرزندی هستند که در دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ مشغول تحصیل می باشند.

گفتنی است زهرا دهقان ششده دانشجوی رشته حسابداری ورودی سال 90 ، اسماعیل دهقان ششده دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی ورودی سال 91 ، عارف دهقان ششده دانشجوی رشته علوم اقتصادی ورودی سال 92 و طاهره دهقان ششده دانشجوی رشته حسابداری ورودی سال 93 می باشند.

شایان ذکر است که در این دانشگاه سه خانواده سه فرزندی و بیست و دو خانواده دو فرزندی نیز مشغول به تحصیل می باشند. که این نشان دهنده تحقق شعار دانشگاه پیام نور که "آموزش برای همه، همه وقت و همه جا " می باشد ، فراهم شده باشد و با توجه به اینکه هزینه شهریه این دانشگاه هم نصف و حداکثر دو سوم سایر دانشگاههاست امکاناتی فراهم شده است که خانواده ها بتوانند فرزندان خود را به این دانشگاه بفرستند

 
 
دانشجوى جانباز دانشگاه پیام نور آباده پس از تحمل سالها رنج به خیل همرزمان شهیدش پیوست.دانشجوى جانباز دانشگاه پیام نور آباده پس از تحمل سالها رنج به خیل همرزمان شهیدش پیوست.

به گزارش روابط عمومى دانشگاه پیام نور، على اکبر شمشیرى دانشجوى مقطع کارشناسى ارشد رشته زبان و ادبیات عرب مرکز آ باده پس از طى یک دوره بیمارى به دیدار معبود شتافت. على اکبر شمشیرى جانباز هفتاد درصد جنگ تحمیلى بود.

 
 

مراسم تشییع پیکر جانباز شهید علی اکبر شمشیری ( دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز آباده)ساعت 9 صبح امروز یکشنبه هفتم تیرماه از مقابل اداره بنیاد شهید تا میدان ولیعصر (عج) شهر آباده برگزار می گردد.


روابط عمومی استان

ر