اخبار برگزیده
1398/9/11 دوشنبه
قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 98
زمان ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور

.

ضمن تبریک قبولی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزمون سراسری98 ، به استحضار می رساند: تاریخ شروع  ثبت نام غیرحضوری(اینترنتی) پذیرفته شدگان از طریق سیستم جامع گلستان از تاریخ 12  لغایت 17 آذرماه سال جاری است.
      توصیه می شود پذیرفته شدگان عزیز، تصویر مدارک ذیل  را با فرم jpg یا jpeg  و حجم هر تصویر حداکثر 250 کیلوبایت در سامانه آموزشی ( گلستان ) به آدرس reg.pnu.ac.ir بارگذاری شود:
 مدارک لازم:
1 – تصویر صفحه اول / صفحه توضیحات شناسنامه /پشت و روی کارت ملی
2 –عکس 4×3 با زمینه روشن
3 – اصل مدرک کارشناسی
4 –دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است اصل مدرک کاردانی را ارائه نمایند.
– مدرک مشخص کننده نظام وظیفه(ویژه آقایان)
- تاییدیه سهمیه فقط برای استفاده کنندگان از سهمیه
ضمنا پذیرفته شدگانی که دارای کد قبولی قبلی در شهریور و مهر 98دانشگاه پیام نور بوده و در نیمسال اول 99/98 انتخاب واحد نموده اند نیازی به ثبت نام غیر حضوری ندارند و و در نیمسال دوم 99/98 در رشته / محل جدید فعال می گردد.
لازم به ذکر است، برای پذیرفته شدگانی که برای اولین بار قبول شده یا دارای کد قبولی قبلی سایر دانشگاه ها می‌باشند و درمرحله تکمیل ظرفیت پذیرفته شده‌اند، ثبت نام به صورت غیرحضوری در سامانه آموزشی گلستان صورت می‌پذیرد و پس از پذیرش حضوری امکان ثبت‌نام و انتخاب واحد در نیمسال دوم 99-98  (مطابق تقویم آموزشی) فراهم می‌شود.
پذیرفته شدگانی که کد قبولی قبلی آنها دانشگاه پیام نور می‌باشد و در رشته/ محل‌های جدید فعال شده‌اند می‌توانند برای نیمسال دوم 99-98 ثبت نام و انتخاب واحد (مطابق تقویم آموزشی) نمایند.
بدیهی است ثبت نام و انتخاب واحد آنها در نیمسال اول 99-98 به قوت خود باقی است.

لینک کانالهای اطلاع رسانی
http://fars.pnu.ac.ir/Portal/home/?544409/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر