اطلاع رسانی
1403/4/18 دوشنبه
جلسه تقدیر از کارکنان ستادی دانشگاه پیام نور فارس برای همکاری در آزمونها و حضور حداکثری در انتخابات
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: حضور پررنگ مردم در انتخابات و استقرار دولت جدید طی مدت کوتاه پس از شهادت آیت الله رییسی به دشمنان نشان داد نظام جمهوری اسلامی بدون پشتوانه نیست.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس دکتر محسن جاجرمی زاده در نشست صمیمی با کارکنان ستادی دانشگاه پس از مراسم زیارت عاشورا با اشاره به درسهای قیام عاشورا افزود: تاریخ شیعه تاریخ غمباری است و نسلهای گذشته سوگواری واقعه کربلا را حفظ و به نسلهای بعدی منتقل کردند تا در شادیهای دنیا غرق نشویم.
وی همچنین با تاکید براینکه قرار گرفتن در مسیر حقیقت رسالت اصلی ما شیعیان است گفت: ما خود را در عصر عاشورا می بینیم و به امام حسین(ع) می گوییم که در غم شهادت ایشان و یاران شریک هستیم.
رییس دانشگاه پیام نور استان فارس با اشاره به انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، حضور با شکوه مردم در این رویداد بزرگ را قابل تقدیر و مهم دانست و اظهارداشت: همواره این استعداد و توجه در مردم ما وجود داشته است که سرنوشت خود را خودشان تعیین کنند.
وی همچنین با آرزوی موفقیت برای دکتر پزشکیان به عنوان رییس جمهور منتخب جمهوری اسلامی یادآور شد: اکنون دکتر پزشکیان رییس جمهور منتخب همه ما ایرانیان است و برای موفقیت ایشان به عنوان شخصی که همواره بر پیگیری سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری تاکید دارند دعا می کنیم و با این رویکرد مسیر تعالی و پیشرفت جمهوری اسلامی محقق خواهد شد.

دکتر جاجرمی زاده افزود: افزایش مشارکت در دور دوم انتخابات نشان دهنده اشتیاق مردم به تعیین سرنوشت خود از یک سو و اعتماد به سازوکارها و چارچوب های انتخابات در نظام جمهوری اسلامی از سوی دیگر است.
وی همچنین با بیان اینکه انشاالله در ادامه این مسیر با نگاه به راه امام حسین(ع) مسیر رشد و تعالی خود و کشور را طی خواهیم کرد خاطرنشان کرد: تقویت و استقلال سیاسی جمهوری اسلامی بزرگترین نعمتی است که همواره در حفظ آن تلاش خواهیم کرد.
وی در ادامه از زحمات و تلاشهای کارکنان ستادی در برگزاری مطلوب آزمونهای پایان نیمسال مرکز شیراز قدردانی کرد و برگزاری امتحانات دانشجویان با کمترین خطا را از افتخارات دانشگاه دانست.
معاون اجرایی دانشگاه پیام نور فارس نیز با قدردانی از همکاران دانشگاه پیام نور که به عنوان عوامل اجرایی و نظارتی با نهادهای برگزاری انتخابات همکاری داشتند ضمن تبریک انتخاب رییس جمهور جدید گفت: این انتخابات مانند همه انتخاباتهای گذشته باطل السحر اتهامات مخالفین نظام جمهوری اسلامی بود.
دکتر خسروی در پایان به سوالات و مطالبات صنفی کارمندان و اعضای هیات علمی حاضر در جلسه پاسخ گفت.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر