موفقیت ها
 

دانشجوی دانشگاه پیام نور شیراز به اردوی تیم ملی فوتبال  بانوان دعوت شد

سعیده منصوری ، دانشجوی دانشگاه پیام نور شیراز ، به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان دعوت شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور شیراز ، فدراسیون فوتبال بانوان جمهوری اسلامی ایران، سعیده منصوری ، دانشجوی رشته مهندسی شهرسازی دانشگاه پیام نورشیراز را به اردوهای آمادگی تیم ملی فوتبال بانوان دعوت کرد.

 این دانشجوی دانشگاه  پیام نور شیراز که سابقه حضور در تیمهای منتخب آموزش و پرورش، بازرگانی فدک ،اوج نصر و بانوان برق شیراز را در کارنامه ورزشی خود دارد، گفت: به مدت 9 سال به صورت حرفه ای در رشته ورزشی فوتبال فعالیت دارم و این علاقه و انگیزه را مدیون زحمات دلسوزانه مربی فوتبال بانوان سرکار خانم کشاورز هستم .

سعیده منصوری که موفق به کسب مقام سوم  لیگ دسته یک کشوری، مقام دوم لیگ دسته دو کشور ، مقام دوم منتخب دانش آموزان آموزش و پرورش و همچنین عضویت در لیگ برتر کشور شده است ، افزود: با توکل به خداوند متعال  تلاش و کوشش و همچنین علاقه و انگیزه لازم ، تمام موفقیت ها دست یافتنی خواهد شد و جوانان باید علاوه بر درس خواندن ، فعالیت های جسمانی و بدنی را در برنامه خود لحاظ کنند.

وی بهترین خاطره ورزشی خود را پیروزی مقابل تیم بانوان استقلال تهران در لیگ دسته یک کشور و بدترین خاطره ورزشی را کسب مقام دوم در فینال دانش آموزی آموزش و پرورش و بزرگترین آرزوی ورزشی خود را پوشیدن پیراهن تیم ملی و کسب افتخار برای کشورش دانست .

منصوری با اشاره به جایگاه ممتاز و کلیدی دانشجویان پیام نور در ورزش کشور گفت: دانشگاه پیام نور از جایگاه ویژه ای در ورزش کشور برخوردار است و این دانشگاه توانسته با سیستم آموزشی متمرکز و منحصر به فرد خود، دانشجویان توانمندی را در زمینه های مختلف علمی، آموزشی ، فرهنگی و ورزشی ، تربیت نماید .

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر