منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
بازديدها
راهنمای دانشجویان
ورود

1395/9/3 چهارشنبه آغاز ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور فارس از3 آذر
آغاز ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور فارس از3 آذر  

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس ازآغاز ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد این دانشگاه از فردا سوم آذرماه تا 13 آذرماه خبرداد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس ، دکتر عبدالرسول قرائتی افزود: ثبت نام در 1400رشته/محل دانشگاه پیام نور در کشور صورت می گیرد که 45 رشته/محل از این تعداد مربوط به 11 مرکز در استان فارس می باشد.
وی،سایت اینترنتی سازمان سنجش (sanjesh.org) را به عنوان تنها محل ثبت نام داوطلبان اعلام کرد و درباره تبلیغات موسساتی که در سطح شهر به تبلیغ فراگیر پرداخته و خود را نماینده دانشگاه پیام نور معرفی می کنند، هشدار داد. این مؤسسات دوره‌های تقویتی و آمادگی برگزار می‌کنند و هیچ‌گونه ارتباطی با دانشگاه پیام نور ندارند.
دکتر قرائتی یادآور شد: داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مشاهده دفترچه و یا مراجعه به دانشگاه پیام نور در شهرهای فارس، رشته مورد نظر خود را انتخاب و کتابهای معرفی شده را تهیه ومطالعه نموده و در آزمون پایانی که در روز 15 بهمن ماه برگزار می شود، شرکت می نمایند.
وی، زمان آغاز تحصیل پذیرفته شدگان نهایی را نیمسال دوم سال تحصیلی 96-1395 ذکر کرد وخاطرنشان ساخت: قبولی افراد در آزمون فراگیر به صورت بررسی هنجاری (مقایسه معدل آزمون فراگیر ومعدل کارشناسی متقاضیان)، انجام می پذیرد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس خاطرنشان کرد: داوطلبان می توانند حداکثر تا ساعت 24 روز شنبه 13 آذرماه برای ثبت نام در این دوره اقدام کنند. با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود لازم است داوطلبان با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب با مراجعه به سایت سنجش کشور نسبت به واریز مبلغ ۶۵۰ هزار ریال، جهت ثبت نام اقدام نمایند.
وی ادامه داد: اگر رشته مورد نظر داوطلب در مراکز استان فارس وجود نداشته باشد، متقاضی می‌تواند در رشته های سایر مراکز دانشگاه پیام نور سراسر کشور ثبت‌نام کند؛ همچنین داوطلبانی که در دانشگاه پیام نور خارج از شهر خود پذیرفته شوند، می توانند در بخشی از کلاسها به صورت الکترونیکی حضور یافته وامتحانات پایان ترم خود را در نزدیکترین دانشگاه پیام نور به محل سکونت خود بگذرانند.
وی به داوطلبان ورود به دوره‌های کارشناسی‌ارشد این دانشگاه توصیه کرد: با توجه به نظام آموزشی استاندارد و منعطف دانشگاه پیام نور ، برای شرکت دانشجویان در کلاس‌های درس تئوری، هیچ الزامی وجود ندارد.
 
امتیاز دهی